درباره ما

ما کی هستیم

دکتر حمید خوری

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران-۱۳۷۸

بیش از یک دهه فعالیت مستمر کلینیکی در گرایش های مختلف دندانپزشکی

ارائه مقاله با عنوان (تاثیر نیفیدپین بر روی افزایش حجم ناشی از سیکلوسپورین) وارئه آن بصورت سخنرانی در چهل ویکمین کنگره علمی سالانه وهشتمین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران- ۱۳۸۰

ارائه مقاله تحقیقاتی ( Applied Researc ) با عنوان

The Effect of Cyclosporine with and without Nifedipine on Gingival Overgrowth in Renal Transplant Patients.

به انجمن دنانپزشکان کانادا وچاپ آن در ژورنال این انجمن .JCDA 2003

شرکت در دوره آموزشی جراحی فک و صورت کودکان ارائه شده توسط اساتید دانشگاه McGill

کانادا و دریافت گواهی معتبراز آن دانشگاه : McGill Certificate-2008

دریافت سرتیفیکت جراحی ایمپلنت از انجمن بین المللی ایمپلنتولوژی

ICOI Certificate-2012

چاپ مقالات متعدد آموزشی در موضوعات مختلف دندانپزشکی درنشریات کشور از جمله درهفته نامه پزشکی امروز

www.pezeshkyemrooz.com

A-man-in-a-dental-surgery

پیام دکتر

 دندانپزشکی از آن موضوعاتی است که فراوان ناشناخته دارد. برای بسیاری از افراد، دندانپزشکی یعنی درد،شب بیداری تا صبح، اضطراب از مطب و وسایل آن وباز هم درد از درمانهای انجام شده. یکی از علل اصلی این ذهنیت، این است که اطلاعات دقیق و جامعی از علم دندانپزشکی امروزی نداریم.

همگام با توقعات جامعه،رویکرد دندانپزشکی نوین از موارد درمانی به سمت زیبا شناختی وزیبا آفرینی سوق پیدا کرده است. چه بسیارند افرادی که به دنبال تازه ها هستند،برای زیبایی لبخند وچهره خود ارزش ویژه ای قائل می باشند اما نمی دانند چگونه به این آرزوی خود برسند.

هدف این سایت آشنایی هر چه بیشتر با بیماریها،روش های درمانی جدید،نکات کاربردی بهداشتی، تکنیک های زیبا سازی لبخند وکلا مسائل مربوط به بیمار،دندانپزشک ودندانپزشکی می باشد.

در نگارش مطالب همشه سعی در نگارشی مفید، خلاصه وقابل فهم بوده است.دربعضی از موارد از مطالب سایت وزارت بهداشت و سایتهای معتبر دیگر نیز استفاده شده است.تلاش می کنیم وقتی را که در اینجا می گذرانید صرف یادگیری مطالبی کاربردی ومهم شود و بتوانید آنها را در مسیر سلامت دندانها و زیبایی لبخندتان بکار گیرید.

به یاد داسته باشید

دانش پویا به همراه هنرمندانی با مهارت می توانند آثاری بیآفرینند که امکان به واقعیت نشستن رویاهای دور دندانپزشکی شما وخلق یک لبخند زیبا را برایتان میسر سازد.